Opigno notifications (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
