Opigno notifications (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
