Opigno notifications (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
