Opigno notifications (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Notification
cs: Oznámení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
