Opigno notifications (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
