Opigno notifications (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
