Opigno notifications (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Url
oc: URL

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
