Opigno notifications (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Url
es: URL

en: Notifications
es: Avisos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Notification
es: Notificación

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster
