Opigno notifications (8.x-1.7) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
