Opigno notifications (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Url
da: URL

en: Desc
da: Faldende

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Notification
da: Underretning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
