Opigno notifications (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Creation time
uk: Час створення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
