Opigno Poll (1.0.0) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Yes
ar: نعم

en: Edit
ar: تحرير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: View
ar: عرض

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Created
ar: الإنشاء

en: Question
ar: السؤال

en: Active
ar: نشط

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Sticky at top of lists
ar: مُثَبَّت أعلى القوائم

en: Vote
ar: صوّت

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Other
ar: آخر

en: Choices
ar: الخيارات

en: 1 vote | @count votes
ar[0]: صوت واحد
ar[1]: لا أصوات
ar[2]: صوتان
ar[3]: @count أصوات
ar[4]: @count صوتا
ar[5]: @count صوت

en: Votes
ar: الأصوات

en: Choice
ar: اختيار

en: Results
ar: النتائج

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
ar: تسمح لموقعك بجمع التصويتات حول موضوعات مختلفة على شكل أسئلة متعددة الاختيارات.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Total votes: @votes
ar: مجموع الأصوات : @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
ar: تعذّر تسجيل صوتك لأنك لم تختر أي من الخيارات المتاحة.

en: Your vote was cancelled.
ar: تم إلغاء تصويتك.

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
ar: هل انت متاكد انك ترغب بازالة كل عناصر المرجع  %feed ؟
