Opigno Poll (1.0.0) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Yes
ast: Sí

en: Edit
ast: Editar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: View
ast: Vista

en: n/a
ast: n/d

en: Created
ast: Fechu

en: Question
ast: Entruga

en: Active
ast: Activu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Other
ast: Otru

en: Choices
ast: Opciones

en: Votes
ast: Votos

en: Choice
ast: Esbilla

en: Results
ast: Resultaos
