Opigno Poll (1.0.0) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Yes
be: Так

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: n/a
be: [няма]

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Active
be: Актыўна

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Vote
be: Голас

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Other
be: Іншыя

en: Choices
be: Варыянты

en: 1 vote | @count votes
be[0]: 1 голас
be[1]: @count галасоў
be[2]: @count галасоў

en: Votes
be: Галасы

en: Choice
be: Выбар

en: Results
be: Вынікі

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
be: Дазваляе праводзіць на сайце апытаньні па розных тэмах у форме пытанняў.

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Total votes: @votes
be: Усяго галасоў: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
be: Ваш голас не можа быць запісаны, таму што вы не абралі ніякі варыянт адказу.

en: Your vote was cancelled.
be: Ваш голас быў адменены.
