Opigno Poll (1.0.0) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Yes
bs: Da

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Node ID
bs: Nod ID

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Vote
bs: Glas

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Votes
bs: Glasovi

en: Choice
bs: Izbor

en: Results
bs: Rezultati

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
bs: Dozvoljava vašoj stranici da registruje glasove na različite teme u obliku upitnika sa višestrukim odgovorima.

en: Total votes: @votes
bs: Ukupno glasova: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
bs: Vaš izbor nije sačuvan jer niste ništa odabrali.
