Opigno Poll (1.0.0) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Yes
et: Jah

en: Edit
et: Muuda

en: Node ID
et: Postituse ID

en: View
et: Kuva

en: n/a
et: puudub

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Active
et: Aktiivne

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Vote
et: Hääleta

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Other
et: Muu

en: Choices
et: Valikud

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: Votes
et: Hääled

en: Choice
et: Valik

en: Results
et: Tulemused

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
et: Võimaldab saidil koguda hääli erinevate teemade kohta kasutades selleks mitme valikuga küsimusi.

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Uses
et: Kasutab

en: Total votes: @votes
et: Kokku: @votes häält

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
et: Sinu häält ei saa salvestada, sest sa ei valinud ühtki vastust.

en: Delete items
et: Kustuta elemendid

en: Your vote was cancelled.
et: Sinu antud hääl on kustutatud.

en: Language (fr, en, ...)
et: Keel (et, en, ...)

en: Modified timestamp
et: Muutmise aeg

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
et: Oled kindel, et soovid kustutada kõik elemendid voost %feed?

en: Node authored by (uid)
et: Sisuelemendi autor (uid)
