Opigno Poll (1.0.0) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Yes
fi: Kyllä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: n/a
fi: ei mitään

en: Created
fi: Luotu

en: Question
fi: Kysymys

en: Active
fi: Voimassa

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: Vote
fi: Äänestä

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Other
fi: Muu

en: N
fi: PO

en: Choices
fi: Vaihtoehdot

en: 1 vote | @count votes
fi[0]: 1 ääni
fi[1]: @count ääntä

en: Votes
fi: Äänet

en: Choice
fi: Vaihtoehto

en: Results
fi: Tulokset

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
fi: Järjestä mielipidekyselyitä, jotka perustuvat monivalintakykymyksiin.

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Created timestamp
fi: Luotu-aikaleima

en: Uses
fi: Käyttää

en: Total votes: @votes
fi: Ääniä yhteensä: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
fi: Antamaasi ääntä ei voitu kirjata, koska et valinnut ainuttakaan vastausta.

en: Delete items
fi: Poista artikkeleita

en: Your vote was cancelled.
fi: Äänesi on peruutettu.

en: Edit @label
fi: Muokkaa @label

en: Language (fr, en, ...)
fi: Kieli (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
fi: Muokattu-aikaleima

en: Lists (Views)
fi: Listaukset (Views)

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
fi: Oletko varma, että haluat poistaa kaikki syötteen %feed kohteet?

en: Node authored by (uid)
fi: Solmun kirjoittaja (uid)
