Opigno Poll (1.0.0) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Yes
is: Ja

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Question
is: Spurningur

en: Active
is: Virkin

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Sticky at top of lists
is: Fest ovast á listum

en: Vote
is: Atkvøð

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Other
is: Annað

en: Choices
is: Svarmøguleikar

en: 1 vote | @count votes
is[0]: 1 atkvøða
is[1]: @count atkvøður

en: Votes
is: Atkvøður

en: Choice
is: Val

en: Results
is: Úrslit

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
is: Loyvir heimasíðuni at heinta inn atkvøður um ymisk evni, við hjálp av spurningum við ávísum svarmøguleikum.

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um

en: Total votes: @votes
is: Atkvøður tilsamans: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
is: Atkvøðan hjá tær kundi ikki skrásetast, av tí at tú ikki valdi nakran av valmøguleikunum.
