Opigno Poll (1.0.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Yes
gl: Si

en: Edit
gl: Editar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: View
gl: Ver

en: n/a
gl: n/d

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Active
gl: Activo

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Vote
gl: Votar

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Other
gl: Outro

en: Choices
gl: Opcións

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: Votes
gl: Votos

en: Choice
gl: Opción

en: Results
gl: Resultados

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
gl: Permite que o seu sitio capture votos sobre diferentes temas en forma de preguntas de opción múltiple.

en: Language code
gl: Código do idioma

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Total votes: @votes
gl: Total de votos: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
gl: O teu voto non puido ser rexistrado xa que non seleccionaches ningunha das opcións.

en: Your vote was cancelled.
gl: O seu voto fui cancelado.

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)
