Opigno Poll (1.0.0) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Yes
hr: Da

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Active
hr: Aktivno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Vote
hr: Glas

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Other
hr: Ostalo

en: N
hr: S

en: Choices
hr: Izbori

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: Votes
hr: Glasova

en: Choice
hr: Izbor

en: Results
hr: Rezultati

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
hr: Omogućuje vašoj lokaciji prikupljanje glasova za različite teme u obliku pitanja s više mogućih odgovora.

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Total votes: @votes
hr: Ukupno glasova: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
hr: Vaš glas neće biti prihvaćen jer niste odabrali nijedan odgovor.

en: Your vote was cancelled.
hr: Vaš glas je poništen.
