Opigno Poll (1.0.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Total votes: @votes
hy: Ընդամենը @votes ձայն
