Opigno Poll (1.0.0) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Yes
jv: Ya

en: Edit
jv: Sunting

en: Node ID
jv: ID Node

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Active
jv: Aktif

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Vote
jv: Pilih

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Other
jv: Liyané

en: Choices
jv: Pilihané

en: 1 vote | @count votes
jv[0]: 1 pilihan
jv[1]: @count pilihan

en: Choice
jv: Pilihan

en: Results
jv: Kasilé

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
jv: Ngidinaké situs Sampéyan kanggo ngumpulaké pilihan topik sing béda-béda nang form pitakonan pilihan gandha.

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: Total votes: @votes
jv: Total pilihan: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
jv: Pilihan Sampéyan ora bisa direkam jalaran Sampéyan ora milih sembarang pilihan.

en: Your vote was cancelled.
jv: Pilihan Sampéyan uwis dibatalaké.
