Opigno Poll (1.0.0) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Yes
kk: Йә

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: n/a
kk: жоқ

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Active
kk: Белсенді

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Other
kk: Басқа

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Choice
kk: Таңдау

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
kk: Сіздің сайтыңызға көпжауапты сұрақ формасындағы түрлі тақырыпта жауаптарды сақтау мүмкіндігін береді.

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Total votes: @votes
kk: Берілген дауыс саны: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
kk: Сіздің даусыңыз таңдау жасамағандығыңыздан есепке алынбайды
