Opigno Poll (1.0.0) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: View
km: មើល

en: n/a
km: គ្មាន

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Active
km: សកម្ម

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Choices
km: ជម្រើស

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: Choice
km: ជម្រើស

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក ចាប់​យក​ការ​បោះឆ្នោត​នៅ​លើ​ប្រធាន​បទ​ផ្សេងៗ​គ្នា នៅ​ក្នុង​សំណុំ​បែបបទ​នៃ​សំណួរ​ពហុ​ជ្រើសរើស ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Total votes: @votes
km: សំឡេង​ឆ្នោត​សរុប​ ៖ @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
km: ការ​បោះឆ្នោត​របស់​អ្នក​មិន​អាច​កត់​ត្រា​បាន​ទេ​ព្រោះ​អ្នក​មិន​បាន​ជ្រើស​ជម្រើស​ណាមួយ ។

en: Your vote was cancelled.
km: ការ​បោះ​ឆ្នោត​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​បោះបង់ ។
