Opigno Poll (1.0.0) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Yes
lv: Jā

en: Edit
lv: Labot

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: View
lv: Skatīt

en: n/a
lv: n/p

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Active
lv: Aktīvs

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Vote
lv: Balsot

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Other
lv: Citi

en: Choices
lv: Izvēles

en: 1 vote | @count votes
lv[0]: @count balss
lv[1]: @count balsis
lv[2]: @count balsis

en: Votes
lv: Balsis

en: Choice
lv: Izvēle

en: Results
lv: Rezultāti

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
lv: Ļauj jūsu vietnei uzzināt balsojumu par dažādām tēmām vairāku izvēļu jautājumu formā.

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Uses
lv: Lieto

en: Total votes: @votes
lv: Kopējais balsu skaits: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
lv: Jūsu balsojums nav pieņemts, jo neesat izvēlējies nevienu atbildi.

en: Your vote was cancelled.
lv: Jūsu balsojums tika atcelts.
