Opigno Poll (1.0.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny
