Opigno Poll (1.0.0) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Yes
ne: हो

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Active
ne: सक्रिय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Vote
ne: मतदान

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Votes
ne: मत

en: Choice
ne: विकल्प

en: Results
ne: परिणाम

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
