Opigno Poll (1.0.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Yes
os: Ойы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: View
os: Фенд
