Opigno Poll (1.0.0) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Yes
sq: Po

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Vote
sq: Voto

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Other
sq: Tjetër

en: Choices
sq: Mundësitë e zgjedhjes

en: 1 vote | @count votes
sq[0]: 1 votë
sq[1]: @count vota

en: Votes
sq: Votat

en: Choice
sq: Zgjedhja

en: Results
sq: Rezultatet

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
sq: I jep mundësinë sitit tuaj të marrë votat në tema të ndryshme në formën e pyetjeve me mundësi shumëfishe përgjigje.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: Total votes: @votes
sq: Gjithsej votime: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
sq: Vota nuk do të regjistrohet mbasi nuk është kryer asnjë zgjedhje.
