Opigno Poll (1.0.1) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Yes
bo: ཡིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Other
bo: གཞན

en: Choices
bo: གདམ་ཚན

en: 1 vote | @count votes
bo[0]: འདེམས་ཤོག་@count

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག

en: Choice
bo: གདམ་ཚན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
bo: དྲིས་ལན་གདམ་ཁ་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གླེང་གཞི་སྣ་ཚོགས་ལ་འདེམས་ཤོག་འཕེན་ཆོག་པར་བཟོ་བ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Total votes: @votes
bo: འདེམས་ཤོག་སྡོམ་པས་@votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གདམ་ཚན་ཅི་ཡང་བདམས་མེད་པས་ཁྱེད་ཀྱི་འདེམས་ཤོག་ཟིན་ཐོར་འགོད་ཐབས་མེད།

en: Your vote was cancelled.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འདེམས་ཤོག་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཟིན།
