Opigno Poll (1.0.1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Yes
cs: Ano

en: Edit
cs: Upravit

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: View
cs: Zobrazit

en: n/a
cs: není

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Question
cs: Otázka

en: Active
cs: Aktivní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Other
cs: Jiné

en: Choices
cs: Možnosti výběru

en: 1 vote | @count votes
cs[0]: @count hlas
cs[1]: @count hlasy
cs[2]: @count hlasů

en: Votes
cs: Hlasy

en: Choice
cs: Možnost

en: Results
cs: Výsledky

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
cs: Umožňuje vytváření uživatelských anket.

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Total votes: @votes
cs: Celkem hlasů: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
cs: Váš hlas nemůže být započítán, protože nebyly vybrány žádné volby.

en: Delete items
cs: Smazat položky

en: Your vote was cancelled.
cs: Váš hlas byl zrušen.

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
cs: Opravdu chcete smazat všechny položky ze zdroje %feed?
