Opigno Poll (1.0.1) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Yes
eo: Jes

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: Active
eo: Aktiva

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Other
eo: Alia

en: Choices
eo: Elektoj

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Choice
eo: Elekto

en: Results
eo: Rezultoj

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
eo: Permesas ke via retejo kaptu voĉdonojn pri diversaj temoj en la formo de multopaj elektaj demandoj.

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Total votes: @votes
eo: Sumaj voĉdonoj: @votes

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
