Opigno Poll (1.0.1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Yes
eu: Bai

en: Edit
eu: Editatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: View
eu: Bista

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: Active
eu: Aktiboa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Other
eu: Bestea

en: Choices
eu: Aukerak

en: 1 vote | @count votes
eu[0]: bozka 1
eu[1]: @count bozka

en: Votes
eu: Botoak

en: Choice
eu: Aukera

en: Results
eu: Emaitzak

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Total votes: @votes
eu: Botoak guztira: @votes

en: Delete items
eu: Elementuak ezabatu

en: Language (fr, en, ...)
eu: Hizkuntza (fr, en, ...)
