Opigno Poll (1.0.1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Yes
mr: हो

en: Edit
mr: संपादन

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Question
mr: प्रश्न

en: Active
mr: सक्रिय

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Vote
mr: मत

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: 1 vote | @count votes
mr[0]: 1 vote
mr[1]: @count मत

en: Votes
mr: मते

en: Choice
mr: पर्याय

en: Results
mr: निकाल

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
mr: आपण कोणताही पर्याय निवडला नसल्याने आपल्या मताची नोंद होऊ शकली नाही.

en: Lists (Views)
mr: याद्या (व्ह्यूज)
