Opigno Poll (1.0.1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Other
my: အခြား

en: Results
my: ရလဒ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
