Opigno Poll (1.0.1) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Yes
oc: Òc

en: Edit
oc: Modificar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: View
oc: Veire

en: n/a
oc: n/d

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Vote
oc: Votar

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Other
oc: Autre

en: Choices
oc: Causidas

en: Votes
oc: Vòtes

en: Choice
oc: Causida

en: Results
oc: Resultats

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
oc: Permet a vòstre site de collectar de vòtes sus diferents subjèctes jos la forma de questions de causidas multiplas.

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Total votes: @votes
oc: Vots totals : @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
oc: Vòstre vòte a pas pogut s'enregistrar perque avètz pas causit cap d'opcion.

en: Your vote was cancelled.
oc: S'es anullat vòstre vòte.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Edit @label
oc: Modificar @label
