Opigno social (3.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: Author
be: Аўтар

en: Read more
be: Чытаць далей

en: On
be: На

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Feed
be: Жывільнік

en: Back
be: Назад

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Text
be: Тэкст

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: All
be: Усе

en: Post
be: Допіс

en: Block
be: Блок

en: Comment
be: Каментар

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Posts
be: Допісы

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары
