Opigno social (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: Author
gl: Autor/a

en: Read more
gl: Ler máis

en: On
gl: Activo

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Feed
gl: Orixe

en: Back
gl: Voltar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Text
gl: Texto

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Post
gl: Entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Owner
gl: Propietario

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Pending
gl: Pendente

en: Posts
gl: Entradas

en: Completed
gl: Completado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Post date
gl: Data de envio

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
