Opigno social (3.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
