Opigno social (3.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Accepted
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Certificates
kn: ಪ್ರಮಾಣಪತ್ರಗಳು

en: In progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Network
kn: ಜಾಲಬಂಧ
