Opigno social (3.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: Author
lv: Autors

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Text
lv: Teksts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: All
lv: Visi

en: Post
lv: Ieraksts

en: Block
lv: Bloks

en: Off
lv: Izslēgts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Pending
lv: Gaida

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Completed
lv: Pabeigts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
