Opigno social (3.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (79 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Group
ro: Grup

en: Author
ro: Autor

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: On
ro: Pornit

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Feed
ro: Flux

en: Back
ro: Înapoi

en: Preview
ro: Previzualizare

en: User ID
ro: ID utilizator

en: All
ro: Toate

en: Post
ro: Postare

en: Block
ro: Bloc

en: Off
ro: Oprit

en: Comment
ro: Comentariu

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Close
ro: Închideți

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Pending
ro: În așteptare

en: Accepted
ro: Admis

en: Posts
ro: Articole

en: Completed
ro: Finalizată

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: Offset
ro: Decalaj

en: Certificates
ro: Certificate

en: In progress
ro: În desfășurare

en: Created on
ro: Creat pe

en: Post date
ro: Data postării

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Network
ro: Rețea

en: Select any filter and click on Apply to see results
ro: Selectați orice filtru și faceți clic pe Aplică pentru a vedea rezultatele

en: Certificate
ro: Diploma

en: Suggested
ro: Sugestii

en: Attachment type
ro: Tip de atașament

en: Group content
ro: Conținutul grupului

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: List item
ro: Element din listă

en: Load more
ro: Încărcați mai mult

en: basic_html
ro: HTML de bază

en: Social wall
ro: Perete social

en: User Learning Path status relation
ro: Relația de stare a traseului de învățare a utilizatorului

en: Trainings
ro: Cursuri de formare

en: Remove any post entities
ro: Eliminați toate entitățile postării

en: Share any content
ro: Partajați orice conținut

en: Manage connections
ro: Gestionați conexiunile

en: Opigno Pinned posts first
ro: Opigno Postări fixate mai întâi

en: Opigno post/comment
ro: Opigno postare/comentariu

en: Attachment entity ID
ro: ID-ul entității atașate

en: Attachment entity type
ro: Tip de entitate atașament

en: Invitation owner
ro: Proprietarul invitației

en: User invitation
ro: Invitație utilizator

en: Write something
ro: Scrie ceva

[ctx: Opigno post]
en: Training
ro: Curs de formare

[ctx: Opigno post]
en: Badges
ro: Insigne

[ctx: Opigno post]
en: Certificates
ro: Diplome

en: New post available
ro: O postare nouă disponibilă

en: User connections
ro: Conexiuni utilizator

[ctx: Opigno post]
en: Hide
ro: Ascunde

[ctx: Opigno post]
en: Pin
ro: Fixează

en: Make profile private
ro: Faceți profilul privat

en: If checked, other users will be able to see only your first and last name.
ro: Dacă bifați această opțiune, ceilalți utilizatori vă vor putea vedea doar numele și prenumele.

en: Opigno social posts
ro: Postări sociale Opigno

en: Post sharing badges
ro: Insigne de partajare a mesajelor

en: Pending connections
ro: Conexiuni în așteptare

en: User invitations
ro: Invitații pentru utilizatori

en: Search new connections
ro: Căutați noi conexiuni

en: <h2>No users matching your search criteria.</h2>
ro: <h2>Nu există utilizatori care să corespundă criteriilor de căutare.</h2>

en: Your connections
ro: Conexiunile dvs.
