Opigno social (3.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: Author
sv: Författare

en: Read more
sv: Läs mer

en: On
sv: På

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Back
sv: Tillbaka

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: User ID
sv: Användar-ID

en: All
sv: Alla

en: Post
sv: Inlägg

en: Off
sv: Av

en: Comment
sv: Kommentar

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Close
sv: Stäng

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Pending
sv: Väntar på

en: Posts
sv: Inlägg

en: Completed
sv: Slutförd

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: Offset
sv: Kompensera

en: Certificates
sv: Certifikat

en: Add badge
sv: Lägg till emblem

en: Created on
sv: Skapad den

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Write a comment
sv: Skriv en kommentar

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Group content
sv: Gruppinnehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
