Opigno social (3.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: Author
am: ደራሲ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Search
am: ፈልግ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር
