Opigno social (3.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Post
ta: அஞ்சல்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: 1 comment | @count comments
ta[0]: ஒரு குறிப்புரை
ta[1]: குறிப்புரை
