Opigno social (3.0.0) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: Author
ar: المؤلف

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Back
ar: رجوع

en: Preview
ar: معاينة

en: Text
ar: نص

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Post
ar: المحتوى

en: Block
ar: الصندوق

en: Comment
ar: التعليق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Pending
ar: معلّق

en: Posts
ar: المحتوى

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
