Opigno social (3.0.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Group
bs: Grupa

en: Author
bs: Autor

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Search
bs: Pretraga

en: Preview
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: All
bs: Sve

en: Post
bs: Članak

en: Block
bs: Blok

en: Comment
bs: Komentar

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Posts
bs: Postovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Post date
bs: Datum objave
