Opigno social (3.0.0) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: Author
et: Autor

en: Read more
et: Loe edasi

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Feed
et: Andmevoog

en: Back
et: Tagasi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Text
et: Tekst

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: All
et: Kõik

en: Post
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: Comment
et: Kommentaar

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Pending
et: Ootel

en: Posts
et: Postitusi

en: Completed
et: Lõpetatud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Offset
et: Nihe

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
