Opigno social (3.0.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Group
jv: Grup

en: Author
jv: Penulis

en: Read more
jv: Candhaké

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Text
jv: Teks

en: User ID
jv: ID panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Comment
jv: Komèntar

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Posts
jv: Kiriman

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
