Opigno social (3.0.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Text
ug: تېكىست

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Certificates
ug: دىپلوم

en: - All -
ug: ھەممىسى
